Allegro Dance cover After Party Zawsze Moja Wina:

Dzień Rolnika 2018 Agroma Kutno

Po raz kolejny mieliśmy zaszczyt zagrać na imprezie organizowanej przez Agrome w Kutnie. Przedstawiamy  poniżej materiał właśnie z naszego koncertu.

Zapraszamy na Dni Rolnika 2018

Po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni na Dni Rolnika w Agromie oddział Kutno. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych nie tylko na pokazy sztuki rolniczej ale również na część gastronomiczną oraz rozrywkową, w której to właśnie my będziemy występować.

Akordeonista

W sezonie 2017 dołączył do nas Emil grający na nietuzinkowym guzikowym akordeonie. Absolwent Szkoły Muzycznej w Sochaczewie. Piękne brzmienie wyróżniające się spośród instrumentów tej klasy. Inaczej brzmiące i  odróżniające się od akordeonów z klasycznymi...

Perkusista

Od 2016 roku zaszczycił nas swoją obecnością w składzie weselnym i nie tylko Piotrek grający na perkusji. Sami oceńcie jak zmienił się nasz rytm oraz muzyka dopełniona realnym brzmieniem perkusyjnym "na żywca" jak to się mówi. Prosimy komentować.

NASZE UTWORY

TELEDYSKI DISCO POLO

TERMINARZ

WESELA

STUDIO NAGRAŃ

VIDEOFILMOWANIE

Witamy na naszej stronie

Zespół nasz powstał w 1995 roku jako “Allegro”. Na początku graliśmy w składzie trzyosobowym. Jako młody zespół zadebiutowaliśmy na I Ogólnopolskim Festiwalu Disco Polo w Ostródzie piosenką “Pada Deszcz”.   Od tego czasu  przeszliśmy wiele transformacji grając muzykę po różnych imprezach zamkniętych, weselach, festynach itp.    Obecnie grupę  Disco tworzy Radek i Mateusz. Pozostając w obecnym składzie postanowiliśmy odświeżyć brzmienie co skutkowało wydaniem pierwszej płyty w roku 2010 roku pt. “Pada Deszcz”.    W związku z  tym  widząc  zainteresowanie  ze  strony  słuchaczy,  fanów i innych pozytywnie zakręconych przygotowaliśmy następny materiał, drugą płytę „Ona Ciągle Sama”. Mamy nadzieję, że nasza  autorska  twórczość  zostanie  ciepło przyjęta przez naszych Fanów.

PLAKATY DO POBRANIA W DUŻYM FORMACIE